Prawo imigracyjne

Problematyka legalizacji pobytu cudzoziemców na terenie Rzeczpospolitej Polskiej to jedna z dziedzin prawa, którą się zajmujemy.

Prawo gospodarcze

Nasza kancelaria zapewnia kompleksową obsługą prawną, która odgrywa kluczową rolę w zapewnieniu bezpiecznego funkcjonowania przedsiębiorstw w dobie dynamicznie zmieniającego się otoczenia rynkowego.

Prawo administracyjne

Każdą decyzję można zaskarżyć, bądź w ramach postępowania administracyjnego, bądź sądowo-administracyjnego, zgodnie z zasadą dwuinstancyjności oraz prawa do sądu.

Prawo spadkowe

Oferujemy Państwu kompleksową obsługę spraw z zakresu prawa spadkowego, ponieważ – wbrew dość powszechnie panującemu przekonaniu – prawo spadkowe nie ogranicza się jedynie do podziału spadku.

Prawo rodzinne

Sprawy rodzinne w ujęciu prawnym to szerokie spektrum zagadnień, obejmujących kwestie rozwodu, władzy rodzicielskiej, alimentów, kontaktów z dziećmi, opieki czy kurateli, a także podziału majątku wspólnego byłych lub jeszcze małżonków

Prawo karne

Jako adwokaci z pasją i zaangażowaniem prowadzimy także sprawy z zakresu prawa karnego. Fundamentalnym celem oraz kierunkiem naszych działań, jest zawsze i przede wszystkim dobro oraz interes klienta.

KIM JESTEŚMY

Jesteśmy grupą młodych i dynamicznych prawników świadczących usługi na rzecz podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych.
Naszym celem jest zapewnienie Państwu skutecznej, a zarazem szybkiej pomocy prawnej z zachowaniem najwyższych standardów jakości świadczonej przez nas obsługi, którą od początku do końca zapewni Państwu wykwalifikowany adwokat.

NASZ ZESPÓŁ

Piotr Kozioł Podlaski

Adwokat

Skontaktuj się z nami

Wypełnij poniższy formularz, abyśmy mogli wstępnie zapoznać się ze sprawą i skontaktować z Tobą.

Wypełniając formularz kontaktu z nami wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Przed jej udzieleniem prosimy o zapoznanie się z naszymi zasadami przetwarzania danych osobowych.